10139.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
120 000 HUF
Misch Ádám (1935-1995): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent (Misch), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1974-75 körül. Fakeretben. 80×70 cm. / oil on fibre board, signed, framed