10142.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
95 000 HUF
246,11 EUR, 271,43 USD
Orosz Béla (1912 k.-1981 k.): Csendélet, 1974. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 51x65 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed, framed