10069.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
48 000 HUF
124,35 EUR, 137,14 USD
Papp Oszkár (1925-2011): Tudat múzsája (fej), 1968. Zománcfesték, olaj, karton, jelzett, a hátoldalán Papp Oszkár autográf feliratával. Üvegezett fakeretben, 30×25 cm / Oszkár Papp (1925-2011): Head. Enamel paint and oil on cardboard. Signed on the reverse. Framed. 30×25 cm.