10090.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
750 000 HUF
1 943,01 EUR, 2 142,86 USD
Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Resevad (1973). Kinetikus objekt, plexi, tükröződő lapon, jelzett a hátoldalán karcolva. Fakeretben. 29x22,5 cm