10124.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
280 000 HUF
725,39 EUR, 800,00 USD
Szász Endre (1926-2003): Mappa 10 db grafikával, 1983. Szitanyomat, papÃr, egyenként jelzett, számozott (43/100), lapméret: 60×80 cm. Művészeti Alap kiadása. Kiadói vászon borÃtású, Szász Endre nevével feliratozott mappában, számozott fedlappal. Komplett, hiánytalan gyűjtÅ‘i darab! 3 lap szélén néhány kevés, egészen apró foltokkal, máskülönben jó állapotban.