10155.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Szikora Tamás (1943-2012): Doboz, 1997. Olaj, ceruza, kollázs, fa, jelezve jobbra lent. 72x42 cm.