10120.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Turcsán Miklós (1944-): Üveggyöngy, 1977. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 80x60 cm