10126.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
480 000 HUF
Victor Vasarely (1908-1997): Nyolc sport témájú kompozíciója, 1988. Szitanyomat, papír, egyenként jelzett, számozott (19/100), lapméret: 70×50 cm. Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó kiadása. Kiadói vászon borítású mappában, számozott fedlappal. Komplett, hiánytalan gyűjtői darab! / 8 pcs of screenprint on paper, all of them signed, complete collector"s item!