10114.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
28 000 HUF
Wahorn András (1953-): Színes társaság (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (75/100). 23,5x17,5 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, signed, numbered (75/100), framed