10060.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Záborszky Gábor (1912-1980): Kínai konyha. Fém- és műanyagnyomat, merített papír. Jelzett, művészpéldány AP I/VII számozással.. Üvegezett fakeretben. 77x58,5 cm