10135.
43. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
id. Benedek Jenő (1906-1987): Kirándulók (cím nélkül). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm / oil on canvas, signed, framed