Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Varigráfiák, mappa 10 lappal, 1987. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott (40/120), lapméret: 70×50 cm. Forma 5 Környezetformáló Munkaközösség közreműködésével a Pesti Műhelyben került kivitelezésre. Kiadói vászonborítású mappában. Hiánytalan, komplett gyűjtői ritkaság! / 10 serigraphies on paper, all of them signed and numbered (40/120), sheet ...
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Europe's art climatic, 1986. Vegyes technika, kollázs, applikáció, karton. Jelezve jobbra középen lent: SR 1986. Plexi tárlóban. Egyik applikáció kissé elvált. 60x80 cm/ mixed technique on board, signed
Gulyás Dénes (1927-2003): Ikonosztáz, 1961. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben (keret kissé sérült). 125x170 cm. A festő fiatalkori, kolorista, kaleidoszkópszerű, monumentális főműve! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!/ Dénes Gulyás (1927-2003): Icons, 1961. Oil on wood fibre, signed lower right. Framed. 125x170 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OU...