Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Figura köntösben, 1948. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán R 48/49 életműszámmal. 28x19,5 cm / pastell on paper, signed, with oeuvre catalogue no. R 48/49 on the reverse
Lakner László (1936-): Celan, 1986. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner. Jelezve balra lent: 86. 46,5x39 cm. Lakner László, a magyar, német és egyetemes kortárs képzőművészet kimagasló alakjának életművében a kultúrtörténeti, irodalmi, filozófiai, művészettörténeti motívumok, témák, referenciák kiemelkedő helyet foglalnak el. A művész budapesti életszakaszában született né...
Bíró Antal (1907-1990): Galaktikus tér, 1952. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent: Bíró 52. Üvegezett fakeretben. 24x33 cm / watercolour on paper, signed, framed. 24x33 cm
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül), 1967. Filctoll, tus, papír. Jelzett a hátoldalán. 32x24 cm. Üvegezett keretben./ felt pen and ink on paper, signed on the reverse. Framed
Papp Oszkár (1925-2011): Tudat múzsája (fej), 1968. Zománcfesték, olaj, karton, jelzett, a hátoldalán Papp Oszkár autográf feliratával. Üvegezett fakeretben, 30×25 cm / Oszkár Papp (1925-2011): Head. Enamel paint and oil on cardboard. Signed on the reverse. Framed. 30×25 cm.
Lakner László (1936-): "Max Ernst Fragmente" (Max Ernst töredékek), 1980. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán: László Lakner. Hátoldalán korabeli német ny. leírással. 20×20 cm. Lakner László, a magyar, német és egyetemes kortárs képzőművészet kimagasló alakjának életművében a kultúrtörténeti, irodalmi, filozófiai, művészettörténeti motívumok, témák, referenciák és nem utolsósorban kéziratok kiemelk...
Győrffy Sándor (1951-): Osztott terek, 2023. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 50×70 cm. / Sándor Győrffy (1951-): Spaces divided, 2023. Acrylic on canvas, signed on the reverse. 50x70 cm.
Lantos Ferenc (1929-2014): Op-art kompozíció, 1969. Tus, papír, jelezve jobbra lent, kissé foltos. Paszpartuban, 31x31 cm. / ink on paper, signed, slightly stained, in passepartout