Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 111

Forbáth (Forbát) Alfréd (1897-1972): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent, számozva balra lent: 38/100, üvegezett fakeretben, 24x24 cm. Párdabja eprodukálva: Mendöl Zsuzsanna: Forbát Alfréd (1897-1972), Pannónia Könyvek, Pécs, 2008, 191. o.. Kiállítva: 20. századi művészet dr. Gömör Béla gyűjteményéből  Kassák Múzeum 1997. IX. 14.- XI. 2. 37. tétel. 3.) Geometrikus absztrakt művek a Gömör- gyűjteményéből HAP Galéria 2010. július 13.- augusztus 19.
10100.

Forbáth (Forbát) Alfréd (1897-1972): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent, számozva balra lent: 38/100, üvegezett fakeretben, 24x24 cm. Párdabja eprodukálva: Mendöl Zsuzsanna: Forbát Alfréd (1897-1972), Pannónia Könyvek, Pécs, 2008, 191. o.. Kiállítva: 20. századi művészet dr. Gömör Béla gyűjteményéből Kassák Múzeum 1997. IX. 14.- XI. 2. 37. tétel. 3.) Geometrikus absztrakt művek a...

48 000 HUF
124,35
137,14

Korniss Dezső (1908-1984): Kalligráfia, 1963. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×20 cm. / ink on paper, signed, framed.
10101.

300 000 HUF
777,20
857,14

Bartha László (1902-1998): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1966. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x70 cm / watercolour on paper, signed, framed
10102.

120 000 HUF
310,88
342,86

10103.

420 000 HUF
1 088,08
1 200,00

Victor Vasarely (1908-1997): Arlequin. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány EA 01. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 65x41 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Arlequin. Serigraphy on paper. Signed, artist's proof EA 01. Framed. 65x41 cm.
10104.

180 000 HUF
466,32
514,29

Kassák Lajos: 6 Typographia (teljes mappa), 1976. Szitanyomat, papír, részben jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása. Kiadói karton mappában. 34,5x29 cm / 6 ps of screenprint on paper, signed, in original folder
10105.

38 000 HUF
98,45
108,57

Maurer Dóra (1937- ): Tabán a Gellérthegyről. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x39 cm / etcing on paper, signed, framed
10106.

50 000 HUF
129,53
142,86

Freytag Zoltán (1901-1983): Sebzett madár, 1970-71. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 100x70 cm / oil on canvas, signed
10107.

90 000 HUF
233,16
257,14

Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Gesztusok (cím nélkül), 1961. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 35×50 cm. Üvegezett keretben. / Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Untitled, 1961. Oil on paper. Signed lower right. Framed. 35×50 cm
10108.

95 000 HUF
246,11
271,43

10109.

240 000 HUF
621,76
685,71

Wahorn András (1953-): Cat in the rain, 1996. Ceruza, papír. Jelzett. 12,5x7,5 cm. Üvegezett fakeretben. / pencil on paper, signed, framed
10110.

28 000 HUF
72,54
80,00

Aknay János (1949-): 7 db computer print, merített papír, mindegyik jelzett és számozott (XXXVII/L). Mindegyik külön merített papírra kasírozva. 2003 Aknay János naptár, készült Vincze László szentendrei műhelyében, 50 példányban. 16,5x12,5 cm és 18x12,5 cm közötti méretekben. / 7 pcs of computer print on paper, all of them signed and numbered
10111.

26 000 HUF
67,36
74,29
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF