Wahorn András (1953-): Színes társaság (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (75/100). 23,5x17,5 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, signed, numbered (75/100), framed
Kristófi János (1925-2014): Nagyvárad télen. Olaj, karton, jjl.: Kristófi. 50x70 cm. Fakeretben / János Kristófi (1925-2014): Wintertime in Oradea. Oil on board, signed lower right. 50x70 cm. Framed
Incze István (1905-1978): Gernyeszegi park nagy fái (Erdély), 1970-es évek. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, hátoldalán címkén feliratozott. 49×33,5 cm / oil on board, signed lower right, framed
Kozma István (1937-2020): Bivalyok, 1963. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán a művész bélyegzőivel, 60×70 cm. Az életmű nagyon korai darabja, gyűjtői ritkaság! / István Kozma (1937-2020): Buffaloes, oil on canvas, signed lower left, with the artist's stamps on the reverse, 60×70 cm. A very early painting from the oeuvre!
Marczell György (1897-1979): Lány virágcsokorral, 1976. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Fakeretben. 97,5x77,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / György Marczell (1897-1979): Girl with flowers, 1976. Oil on canvas, signed, restored. Framed. 97,5x77,5 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Turcsán Miklós (1944-): Üveggyöngy, 1977. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 80x60 cm
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Női alakok. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 70×100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Women. Pastell on paper, signed upper left. Framed 70×100 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Horkay István (1945): Hommage a Toulouse-Lautrec. Vegyes technika, kollázs, farost, jelezve jobbra középen lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×50 cm / mixed technique and collage on paper, signed, framed