Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 111

Wahorn András (1953-): Big black, 1996. Ceruza, papír. Jelzett. 7,5x7,5 cm. Üvegezett fakeretben. / pencil on paper, signed, framed
10112.

26 000 HUF
67,36
74,29

10113.

380 000 HUF
984,46
1 085,71

Wahorn András (1953-): Színes társaság (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (75/100). 23,5x17,5 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, signed, numbered (75/100), framed
10114.

28 000 HUF
72,54
80,00

10115.

110 000 HUF
284,97
314,29

Kristófi János (1925-2014): Nagyvárad télen. Olaj, karton, jjl.: Kristófi. 50x70 cm. Fakeretben / János Kristófi (1925-2014): Wintertime in Oradea. Oil on board, signed lower right. 50x70 cm. Framed
10116.

60 000 HUF
155,44
171,43
14

Incze István (1905-1978): Gernyeszegi park nagy fái (Erdély), 1970-es évek. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, hátoldalán címkén feliratozott. 49×33,5 cm / oil on board, signed lower right, framed
10117.

50 000 HUF
129,53
142,86

Kozma István (1937-2020): Bivalyok, 1963. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán a művész bélyegzőivel, 60×70 cm. Az életmű nagyon korai darabja, gyűjtői ritkaság! / István Kozma (1937-2020): Buffaloes, oil on canvas, signed lower left, with the artist's stamps on the reverse, 60×70 cm. A very early painting from the oeuvre!
10118.

120 000 HUF
310,88
342,86
30

Marczell György (1897-1979): Lány virágcsokorral, 1976. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Fakeretben. 97,5x77,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / György Marczell (1897-1979): Girl with flowers, 1976. Oil on canvas, signed, restored. Framed. 97,5x77,5 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10119.

480 000 HUF
1 243,52
1 371,43

Turcsán Miklós (1944-): Üveggyöngy, 1977. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 80x60 cm
10120.

100 000 HUF
259,07
285,71

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Női alakok. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 70×100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Women. Pastell on paper, signed upper left. Framed 70×100 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10121.

140 000 HUF
362,69
400,00

Rátkay Endre (1928 - 2011): Ikon (Mária a kisdeddel). Olaj, farost. Jelezve balra fent. Dekoratív fakeretben. 60x49,5 cm / oil on fibre board, signed, framed
10122.

240 000 HUF
621,76
685,71

Horkay István (1945): Hommage a Toulouse-Lautrec. Vegyes technika, kollázs, farost, jelezve jobbra középen lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×50 cm / mixed technique and collage on paper, signed, framed
10123.

48 000 HUF
124,35
137,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF