Szász Endre (1926-2003): Mappa 10 db grafikával, 1983. Szitanyomat, papír, egyenként jelzett, számozott (43/100), lapméret: 60×80 cm. Művészeti Alap kiadása. Kiadói vászon borítású, Szász Endre nevével feliratozott mappában, számozott fedlappal. Komplett, hiánytalan gyűjtői darab! 3 lap szélén néhány kevés, egészen apró foltokkal, máskülönben jó állapotban.
Kelemen Károly (1948): Mick Jagger, 1976. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Számozott (7/10). 49x64 cm. Mindössze 10 példányban készült, rendkívül ritka pop art gyűjtői darab! / Kelemen Károly (1948): Mick Jagger, 1976. Screenprint on paper. Signed lower right. Numbered (7/10). 49x64 cm. Very rare pop art collector's item!
Victor Vasarely (1908-1997): Nyolc sport témájú kompozíciója, 1988. Szitanyomat, papír, egyenként jelzett, számozott (19/100), lapméret: 70×50 cm. Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó kiadása. Kiadói vászon borítású mappában, számozott fedlappal. Komplett, hiánytalan gyűjtői darab! / 8 pcs of screenprint on paper, all of them signed, complete collector"s item!
Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 48x102 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kárpáti Tamás (1949-): Krisztus (cím nélkül). Szén, papír, jelzett, a hátoldalán Kárpáti Tamás autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben, 27,5x19 cm. / charcoal on paper, signed, with autograph dedication by the painter on the reverse, framed
Mácsai István (1922- 2005): Női hátakt, 1950. Olaj, vászon, jelezve balra lent (Mácsai 50). Hátoldalán Mácsai István autográf feliratával és korabeli, kissé töredékes cimkével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 90×71 cm. Az életmű egyik rendkívül korai, kivételesen szép és nagyméretű alkotása, becses gyűjtői darab! / Oil on canvas, signed, framed, with label on the reverse90×71 cm
id. Benedek Jenő (1906-1987): Kirándulók (cím nélkül). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm / oil on canvas, signed, framed