10176. 43. Closed major auction Engravings
10 000 HUF
0 HUF
Lenhossék Mihály Ignác (1773-1840) orvos, többek között gr. Széchenyi István háziorvosának portréja, 1830 körül. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban, üvegezett, ovális fakeretben, 20x14,5 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras