180 000 HUF
466,32 EUR, 514,29 USD
1896, Herendi 31 darabos étkészlet. Kék peremezésű, virágcsokor mintákkal festett. Leveskínáló, kerek kínálótál, négyoldalú kínálótál, 2 darab ovális pecsenyés tál, 2 darab fedeles szószos edény, 10 darab nagytányér, 7 darab mélytányér, 6 darab süteményes tányér. Jelzett, kopással, 4-5 darabon sérüléssel. /// 1896, Herend 31-piece dining set. Painted with a blue rim and floral bouquet patterns. Includes a soup serving bowl, a round serving dish, a square serving dish, 2 oval meat platters, 2 covered sauce pots, 10 large plates, 7 deep plates, and 6 dessert plates. Signed, with wear, and 4-5 pieces with damage. NEM POSTÁZZUK, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL