300 000 HUF
Herendi Apponyi zöld mintás 46 darabos szervírozó és asztali készlet. Jelzett, zömmel hibátlan, 3 sérült darabbal. 6 darab nagytányér, 6 darab mélytányér, 6 darab süteményes tányér, 6 darab kétfüles leveses csésze fedéllel, váza, leveskínáló tál, 4 darab klf méretű kínáló, szószkínáló, 3 darab ékszeres tálka, gyufásdoboz tartó, 2 darab bonbonier, csikkelnyomó, kisváza, sóborskínáló, gyertyatartó pár. /// Herend Apponyi green patterned 46-piece serving and dining set. Signed, mostly flawless, with 3 damaged pieces. Includes 6 large plates, 6 deep plates, 6 dessert plates, 6 two-handled soup cups with lids, a vase, a soup serving bowl, 4 serving dishes of various sizes, a sauce boat, 3 small jewelry dishes, a matchbox holder, 2 bonbonni?res, a crumb tray, a small vase, a salt and pepper shaker, and a pair of candlesticks. NEM POSTÁZZUK, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL