26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Zsolnay Csellós. Terv.: Török János. Jelzett, egészen minimális kopással, m: 22,5 cm /// Zsolnay Cellist. Designed by: János Török. Marked, with very minimal wear, height: 22.5 cm.