500 000 HUF
1 295,34 EUR, 1 428,57 USD
cca 1875-1880, Zsolnay kínai modorú virágtartó edény. Magastüzű mázakkal fedett kőporcelán, a kínai kultúra jellegzetes szimbólumaival díszítve: domború nyíló cseresznyevirágok, virágra szálló legyek, paradicsommadarak, illetve plasztikus fácán, sárkány és chilong alakok.Jelzett: máz alatti kobaltkék családi pecsét, 1031 formaszám. Restaurált, 46x26x26 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Circa 1875-1880, Zsolnay Chinese-style flower pot. High-fired porcelain covered with glazes, decorated with characteristic symbols of Chinese culture: raised cherry blossoms, flies landing on flowers, paradise birds, and three-dimensional figures of a pheasant, dragon, and chilong. Signed: cobalt blue family mark under the glaze, shape number 1031. Restored, dimensions: 46x26x26 cm. /// ONLY PERSONAL COLLECTION, WE DO NOT SHIP / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!"