360 000 HUF
932,64 EUR, 1 028,57 USD
cca 1975 Herendi Utasellátó 58 darabos összeállítás. Jelzett: zömmel 2. oszt, pár darabon 1. oszt. jelzés. Peremüknél zömmel háncsnyomott díszítéssel, elvétve kopással, egyik darabon lepattanással, szinte minden darabon utasellátó emblémával. Leveskínáló madár fogóval, pecsenyés tál, szószkínáló merőkanállal, 3 darab cukortartó rózsa fogóval, 2 darab teakiöntő rózsa fogóval, kávékiöntő, csontos tálka, tálka, 5 darab süteményes tányér, 7 darab mélytányér, 8 darab nagytányér, 6 darab köretes tál, 5 darab teás csésze, 6 darab kávés csésze, 7 darab csészealj, 2 darab gyümölcsleves kínáló citrom fogóval. /// Circa 1975 Herend Utasellátó 58-piece set. Signed: mostly second quality, with a few pieces marked first quality. Most pieces have a bark-printed decoration on their rims, with occasional wear, and one piece has a chip, all pieces featuring the Utasellátó emblem. Includes a soup serving bowl with a bird handle, a meat platter, a sauce boat with a ladle, 3 sugar bowls with rose handles, 2 teapots with rose handles, a coffee pot, a bone dish, a small dish, 5 dessert plates, 7 deep plates, 8 large plates, 6 vegetable bowls, 5 tea cups, 6 coffee cups, 7 saucers, and 2 fruit soup serving bowls with lemon handles. NEM POSTÁZZUK, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL