Number of items: 47

cca 1880-1900, Josef Steidl Znaim antik, historizáló fajansz fali dísztál, áttört virágmintákkal díszített, jelzett Rerrich Ferenc porcelánkereskedő pecsétjével, kis kopással, d: 39 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Circa 1880-1900, Josef Steidl Znaim antique, historicizing faience wall plate, decorated with pierced floral patterns, marked with the stamp of porcelain dealer Ferenc Rerrich, with minor wear, diameter: 39 cm. /// PERSONAL COLLECTION ONLY, WE DO NOT SHIP / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!"
10238.

cca 1880-1900, Josef Steidl Znaim antik, historizáló fajansz fali dísztál, áttört virágmintákkal díszített, jelzett Rerrich Ferenc porcelánkereskedő pecsétjével, kis kopással, d: 39 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Circa 1880-1900, Josef Steidl Znaim antique, historicizing faience wall plate, decorated with pierced floral patterns, mar...

38 000 HUF
98,45
108,57

Cmielow Manufaktúra, Henryk Jedrasiak (1916-2002) designer: Gnú. 1958, sorszámmal jelzett, kis kopással, 19,5x13 cm /// Cmielow Manufactory, designer Henryk Jedrasiak (1916-2002): Gnu. 1958, marked with a serial number, with minor wear, dimensions: 19.5x13 cm.
10239.

36 000 HUF
93,26
102,86
39

Herendi Óherendi gyümölcs mintás porcelán tál Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm /// Herendi Óherendi fruit-patterned porcelain bowl. Hand-painted, signed, with minimal wear, diameter: 20 cm.
10240.

30 000 HUF
77,72
85,71

10241.

32 000 HUF
82,90
91,43

Herendi Rothschild mintás nagyváza. Jelzett, hibátlan, szájánál d: 20 cm, m: 26,5 cm /// Herendi Rothschild-patterned large vase. Signed, flawless, diameter at the mouth: 20 cm, height: 26.5 cm.
10242.

30 000 HUF
77,72
85,71
18

Kőbányai Porcelángyár zergék. Terv.: Veress Miklós. Fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 18 cm /// Kőbányai Porcelángyár chamois. Designed by: Miklós Veress. White glazed, marked, flawless, height: 18 cm.
10243.

30 000 HUF
77,72
85,71

Zsolnay kisplasztika - Ékszertartó, női akt figurával. Többszínű eozinmázakkal fedett finomfajansz, jelzett, minimális kopással, 14x12 cm /// Zsolnay small sculpture - Jewelry holder with a female nude figure. Covered with multicolored eosin glazes, marked, with minimal wear, dimensions: 14x12 cm.
10244.

30 000 HUF
77,72
85,71

Zsolnay kisplasztika - Tudós bagoly. Többszínű fényes eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, talpán minimális kopottsággal, m: 30,5 cm /// Zsolnay small sculpture - Scholar owl. Covered with multicolored glossy eosin glazes, cast fine porcelain. Marked, with minimal wear on the base, height: 30.5 cm.
10245.

32 000 HUF
82,90
91,43
20

10246.

cca 1917-1930, Stoke-on-Trent, S. Fielding & Co. Ltd. "Etna" szecessziós 8 részes pipere készlet. Szecessziós mintákkal díszített porcelán, tálca 49x17 cm, krémes edény, 3 darab fedeles tároló, púderszóró, gyertyatartó, tálka. Zömmel jelzett, mázrepedéssel, 1-1 kis sérüléssel. Ritka szecessziós angol porcelán készlet! /// Circa 1917-1930, Stoke-on-Trent, S. Fielding & Co. Ltd. 'Etna' Art Nouveau 8...

30 000 HUF
77,72
85,71

Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Arc. Jelzett, piros csíkozással, d: 31 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 5/20. /// Hollóházi Porcelain Manufactory, Szász Studio, Endre Szász (1926-2003): Face. Marked, with red striping, diameter: 31 cm. Made in an edition of 200, with serial number 5/20
10247.

30 000 HUF
77,72
85,71

Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Arc. Jelzett, piros csíkozással, d: 31 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 3/20. /// Hollóházi Porcelain Manufactory, Szász Studio, Endre Szász (1926-2003): Face. Marked, with red striping, diameter: 31 cm. Made in an edition of 200, with serial number 3/20.
10248.

30 000 HUF
77,72
85,71

Herendi Koala kicsinyével. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm. Ritka! /// Herendi Koala with its young. Marked, hand-painted, flawless, in its original box, height: 13 cm. Rare!
10249.

28 000 HUF
72,54
80,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF