Number of items: 47

Herendi teknős. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, h: 10 cm. Ritka! /// Herendi turtle. Marked, hand-painted, flawless, in its original box, height: 10 cm. Rare!
10250.

20 000 HUF
51,81
57,14

Zsolnay modernista váza. Terv.: Török János. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm /// Zsolnay modernist vase. Design by: János Török. Marked, flawless, height: 27 cm.
10251.

20 000 HUF
51,81
57,14

Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Férfi arc. Jelzett, piros csíkozással, d: 30,5 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 1/20. /// Hollóházi Porcelain Factory, Szász Studio, Endre Szász (1926-2003): Male face. Marked, with red striping, diameter: 30.5 cm. Made in 200 copies.
10252.

26 000 HUF
67,36
74,29

Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Férfi arc. Jelzett, arany háttérrel, d: 30,5 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 9/20. /// "Hollóházi Porcelain Factory, Szász Studio, Endre Szász (1926-2003): Male face. Marked, with a gold background, diameter: 30.5 cm. Made in 200 copies.
10253.

26 000 HUF
67,36
74,29

Zsolnay Csellós. Terv.: Török János. Jelzett, egészen minimális kopással, m: 22,5 cm /// Zsolnay Cellist. Designed by: János Török. Marked, with very minimal wear, height: 22.5 cm.
10254.

26 000 HUF
67,36
74,29

Zsolnay - Nagyvárad, Szent László király városa. Váza ca 1940, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12 cm /// Zsolnay - Nagyvárad, the city of King St. Ladislaus. Vase circa 1940, hand-painted, marked, flawless, height: 12 cm.
10255.

20 000 HUF
51,81
57,14

Hollóházi airedale terrier. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, 19x16 cm /// Hollóházi Airedale terrier. Marked, white-glazed, flawless, dimensions: 19x16 cm."
10256.

18 000 HUF
46,63
51,43

Royal Dux art deco macska, jelzett, hibátlan, m: 16 cm /// Royal Dux art deco cat, marked, flawless, height: 16 cm.
10257.

12 000 HUF
31,09
34,29
10

cca 1960, Herendi Porcelánmanufaktúra: Szent Imre herceg. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm /// Circa 1960, Herend Porcelain Manufactory: Prince Imre. Marked, flawless, height: 10 cm.
10258.

18 000 HUF
46,63
51,43
9

10259.

18 000 HUF
46,63
51,43

10260.

150 000 HUF
388,60
428,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF