16666.
43. Closed major auction
Poster
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Éjféli sláger (Cocoanut Grove). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Fred MacMurray, Harriet Hilliard és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lapszéli sérülésekkel, lap teteje kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Cocoanut Grove" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges.