Number of items: 43
325552
120
40000
Other collectibles
Aba Novák V. jelzéssel: Tartoria Porto olaj-farost (másolat) keretben 65x50 cm
40 000 HUF
325204
10001
120
Other collectibles
Bessenyei Valéria térzománc alkotása Állatok címmel fa kertezéssel, zsűrizve és leírással a hátán (31 x 21 cm)
4 000 HUF
316100
10002
120
Other collectibles
Bortnyik Sándor (1893-1976): Jelzés nélküli fametszet papíron 10 x 16 cm
5 000 HUF
324289
10003
120
38000
Other collectibles
1979 Buhály József (1945): Cirbeszi romok, olaj-farost, jelezve 85x76 cm Képcsarnokos címkével
38 000 HUF
325553
10004
120
Other collectibles
Cs. Kovács László (1929-): 4 db különböző tusrajz 40x60 cm-ig
2 000 HUF
325515
10005
120
15000
Other collectibles
Dévényi János: Vörös maszk akvarell - papír üvegezett keretben (40 x 30cm) A kép szerepelt az I. Országos Akvarell Triennálén, Egerben 2009-ben
15 000 HUF
325516
10006
120
15000
Other collectibles
Dévényi János: Sárga maszk akvarell - papír üvegezett keretben (40 x 30cm) A kép szerepelt az I. Országos Akvarell Triennálén, Egerben 2009-ben, valamint a kiállítás katalógusában
15 000 HUF
325517
10007
120
15000
Other collectibles
Dévényi János: Kék maszk akvarell - papír
üvegezett keretben (40 x 30cm) A kép zerepelt az I. Országos Akvarell Triennálén, Egerben 2009-ben
15 000 HUF
276955
10008
120
200000
Other collectibles
Endrő Margit (1899-1986) keramikus, szobrász teljes rajz hagyatéka. Összesen 1000 db rajz dossziékban feldolgozva változatos témákban, sok szignált, az egyszerű vázlatoktól a széőpen kidolgozott rajzokig. Érdemes megnézni és számolni!
http://artportal.hu/lexikon/muveszek/endro_margit
200 000 HUF
289453
10009
120
Other collectibles
Endrő Margit (1899-1986): Nagyméretű női vázlat felszabadulási emlékre, ceruza-papír 50x90 cm
3 000 HUF
316092
10010
120
Other collectibles
E RW szignóval: Német fametszet-papír, keretben 27 x 30 cm
3 000 HUF
323523
10011
120
Other collectibles
Förstner 1920 jelzéssel: Salzburg akvarell-papír keretben 50x70 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035