11281.
120. Closed Online auction
3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Bp. é. n. Franklin-Pesti Napló. 4 sztl. 20 t. (színes) 20 sztl. (tanulmány). Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben. (gerinc sérült)