10027.
125. Closed Online auction
1 500 HUF
3,89 EUR, 4,29 USD
Kékesi László (1919-1993): Pápai Páriz Ferenc, rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm