Number of items: 28

11220.

4 000 HUF
10,36
11,43

Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György fordításában, Palladis Rt, 1928. 20 művészies, rézkarcszerű képpel, aranyozott, dombornyomott bőrkötésben
11221.

2 000 HUF
5,18
5,71
16

Tolnai Világtörténelme - A világháború története I. kötet 1914-15, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. kiadásában, több száz képpel, térképekkel, megviselt állapotban
11222.

2 500 HUF
6,48
7,14

Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp. (1928) Légrády. 1072 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel igen gazdagon illusztrálva. Fűzve, színes kiadói borítóban.
11223.

2 500 HUF
6,48
7,14

Vas Zoltán: Horthy + Horthy Miklós titkos iratai 2 db könyv
11224.

1 000 HUF
2,59
2,86

Mikszáth Kálmán összes művei 1.-23. 9 kötet (egy híján teljes sorozat) Akadémiai kiadó, Bp, 1956 festett vászonkötésben
11225.

1 000 HUF
2,59
2,86

20 db nagyrészt háború előtti szépirodalmi könyv: Jókai, Veres, Tolsztoj, Tarzan sok kisebb kiadóval
11226.

1 600 HUF
4,15
4,57
9

1990 Vámtarifa magyarázat 1-3 kötetben a Pénzügyi Közlöny különszámú kiadása
11227.

900 HUF
2,33
2,57

1938 A 34. Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus képes albuma, német nyelven, budapesti kiadásban / Album of the Eucharistic congress in Budapest in German
11228.

1 000 HUF
2,59
2,86

1898 A magyar nemzet története VIII. kötet: Magyarország 1711-1815-ig, Atheneum kiadás Litho képekkel, fotókkal térképekkel, ábrákkal. A gerinc elvált egyébként jó állapotban
11229.

6 000 HUF
15,54
17,14

1936 Németország története képekben. Dekoratív album gyufacímkékkel, és magyarázó szövegekkel / History of Germany in pictures. Nice large album with match labels
11230.

6 000 HUF
15,54
17,14

1912 Karriérek sorozatból, Adorján Andor: "Nagy asszonyok élete" + Nagy Katonák Singer és Wolfner kiadásában
11231.

1 500 HUF
3,89
4,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF