11221.
125. Closed Online auction
2 000 HUF
16
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György fordításában, Palladis Rt, 1928. 20 művészies, rézkarcszerű képpel, aranyozott, dombornyomott bőrkötésben