Number of items: 91

Tolnai Világtörténelme - A világháború története I. kötet 1914-15, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. kiadásában, több száz képpel, térképekkel, megviselt állapotban
11578.

1 500 HUF
3,89
4,29

Kb 1700-ból származó ószláv szertartáskönyv (rossz állapotban az első és utolsó oldalak hiányoznak) / cca 1700 Old-Slavic ceremony-book in bad condition (first and last pages are missing)
11579.

1 500 HUF
3,89
4,29

A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. I-XVIII.  kötet  (a 2. és a 8. kötet kivételével teljes), Bp. 1893-1900. Pallas Aranyozott kiadói félbőr kötésben (egy-két köteten kisebb, javítható hibák)
11580.

30 000 HUF
77,72
85,71

Tolnai Világlexikona I.-VII. kötetek A-D-ig, Magyar Ker. Közlöny Hírlap és könyvkiadó Vállalat kiadása, Budapest, 1912-1913 díszes aranyozott kiadói félbőr kötésben, fém dombor betéttel (egy-két kötetben apró hibák, de mind hiánytalan, szép állapotú kötések)
11581.

5 000 HUF
12,95
14,29

A Föld és lakói (A Pesti Hirlap könyvtára) 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva 1939, aranyozott egészvászon kötésben (gerinc sérült, aranyozás kopott) 1190p.
11582.

1 500 HUF
3,89
4,29

1708-ból származó ószláv imakönyv (az első és és utolsó oldalak rossz állapotban) / 1708 Old-Slavic praybook in bad condition
11583.

9 000 HUF
23,32
25,71

1912 A Franklin kézi lexikona II. kötet; Franklin társulat Budapest, aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
11584.

800 HUF
2,07
2,29

1928-33 A Pesti Hírlap nagy naptára az 1928,30,32,33. közönséges évre, Légrády testvérek, Budapest, 4 db fűzött, papírkötéses könyv
11585.

3 200 HUF
8,29
9,14

Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben /Antal Mihály ügyelése alatt. Tudnivalók: Schedel Ferencz. Előszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz./ 1835, Buda, Magyar kir. Egyetem betűivel, korabeli, kopott aranyozott félbőr kötésben
11586.

3 000 HUF
7,77
8,57

1895 Gracza György: "Magyar Szabadságharcz Története" sorozat IV. kötete Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) kiadása dombornyomott egészvészon borító (egy két lapon szakadás de hiánytalan és a többi jó állapotban)
11587.

1 000 HUF
2,59
2,86

Óriási háború előtti könyv tétel: Jó kiadások, általában jó állapotban, kb 50 db könyv. Érdemes megnézni!
11588.

4 500 HUF
11,66
12,86

2 db képes sport könyv München 1972, Labdarúgó VB-k
11589.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF