11582.
132. Closed Online auction
1 500 HUF
A Föld és lakói (A Pesti Hirlap könyvtára) 1350 mélynyomású fényképpel, 8 szÃnes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva 1939, aranyozott egészvászon kötésben (gerinc sérült, aranyozás kopott) 1190p.