2 500 HUF
6,48 EUR, 7,14 USD
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György fordításában, Palladis Rt, 1928. 20 művészies, rézkarcszerű képpel, aranyozott, dombornyomott, kissé kopottas bőrkötésben