Lengyelország/Moneta Regni Poloniae 1594. 3Gr "Sigismund III." Ag (Z.Klimek: 603.d) T:2/2- / Poland/Moneta Regni Poloniae 1594. 3Gr "Sigismund III." Ag (Z.Klimek: 603.d) C:XF/VF
Lengyelország/Moneta Regni Poloniae 1595. 3Gr "Sigismund III." Ag (Z.Klimek: 607.) T:2/2- / Poland/Moneta Regni Poloniae 1595. 3Gr "Sigismund III." Ag (Z.Klimek: 607.) C:XF/VF
Lengyelország/Moneta Regni Poloniae 1595. 3Gr "Sigismund III." Ag (Z.Klimek: 611.) T:2/2- / Poland/Moneta Regni Poloniae 1595. 3Gr "Sigismund III." Ag (Z.Klimek: 611.) C:XF/VF
Lengyelország/Moneta Regni Poloniae 1595. 3Gr "Sigismund III." Ag (Z.Klimek: 611.) T:2 / Poland/Moneta Regni Poloniae 1595. 3Gr "Sigismund III." Ag (Z.Klimek: 611.) C:XF
Libéria 2001. 10$ "Szabadság pillanatai" multicolor sorozat 24/16db klf darabja eredeti díszdobozban kiegészítésre várva! T:PP /Liberia 2001. 10$ "Moments of Freedom" multicolor serial 16 different pieces in original case C:PP
Lengyelország/Litván Nagyfejedelemség 16.század 1/2Gr Ag "Nagy Witold" T:VF Tanúsítvánnyal! / Poland/Grand Duchy of Lithuania 16th century 1/2Gr Ag "Vytautas the Great" C:VF with certificate!
Luxemburg 2007. 1c-2€ 8 különféle db szettben, aranyozott (24K) kiadás tanúsítvánnyal! T:1 / Luxembourg 2007. 1c-2€ 8 different in set, gilded edition with certificate C:1
Málta 2008. 1c-2€ 8 különféle db szettben, aranyozott (24K) kiadás tanúsítvánnyal! T:1 / Malta 2008. 1c-2€ 8 different in set, gilded edition with certificate C:1