Móré György: P. Hermolaus a kaputzinusok szerzete-béli papnak, és Bétsben a n. magyar nemzet néhai lelki-tanítójának egyházi - beszédei. Pozsonyban, 1794. Patzkó Ferentz betűivel. Korabeli papírkötésben, szép állapotban
A Krisztus követéséről négy könyv - mellyek a nagy méltóságú Fuchs Xav. Ferentznek Isten irgalmából Egri fő templom érsekjének.... parantsolatjára és költségével magyarra fordítattak és kinyomtattattak. Nagy-Szombathban Jellinek Ventzel Betüivel 1807 esztendőben 580p. korabeli félvászon kötésben. Az utolsó lap sérült, egyébként jó állapotban
Hanapi Miklós: Exempla Biblica In Materias Morales distributa, Nunc in ordinen alphabeticum redacta, et novis aliquot titulis aucta. Agriae, 1776. Typis Scolae Episcopalis. 503 p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben. Jó állapotban
Szentírás a család és az iskola részére. Szerk. Frenkel Bernát. 3. A prófétai könyvek, Benedek Kata rajzaival, szerzői kiadás, aranyozott egészvászon kötésben (gerincen sérülés)
1954 Magyarországi Református Egyház Hitvallási iratai - I. A Heidelbergi Káté + II. A második Helvét hitvallás, Egyetemi Nyomda Bp., kiadói félvászon kötésben, jó állapotban