19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
Lamartine, A[lphonse de]: A girondiak története. Fordította Jánosi Ferencz. 1–10 kötet (öt kötetbe kötve). Koplett! Pest, 1864–1865. Pfeifer Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) Első magyar kiadás. Egységes, aranyozott gerincű egészvászon kötésben