4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)