https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 120

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1933 Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap fél évfolyama jó állapotú aranyozott kiadói egészvászon tékában
1
11589.

1933 Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap fél évfolyama jó állapotú aranyozott kiadói egészvászon tékában

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
 
Révai külföldi mesterművei sorozat 17 kötete. Egészvászon sorozatkötésben
1
11590.

Révai külföldi mesterművei sorozat 17 kötete. Egészvászon sorozatkötésben

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
 
Arany János: összes költői művei 1-10. (Hat kötetben) Emlékkiadás a költő halálának ötvenéves fordulójára. I-IV. Kisebb költemények. Bp., 1932. Franklin. Egységes, kiadói, egészvászon sorozatkötésben.
1
11591.

Arany János: összes költői művei 1-10. (Hat kötetben) Emlékkiadás a költő halálának ötvenéves fordulójára. I-IV. Kisebb költemények. Bp., 1932. Franklin. Egységes, kiadói, egészvászon sorozatkötésben.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
1
 
Hatvany Lajos - Ady. Cikkek, emlékezések, levelek I.-II. /Összegyűjt., szerk.: Belia György. Ajándékozási bejegyzéssel, megviselt papír védőborsítóban, Bp.  1959, Szépirodalmi könyvkiadó
1
11592.

Hatvany Lajos - Ady. Cikkek, emlékezések, levelek I.-II. /Összegyűjt., szerk.: Belia György. Ajándékozási bejegyzéssel, megviselt papír védőborsítóban, Bp. 1959, Szépirodalmi könyvkiadó

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
4 db könyv: A Da Vinci blöff, a Sátán kutyája, A női szív, A Mona Lisa sztori
1
11593.

4 db könyv: A Da Vinci blöff, a Sátán kutyája, A női szív, A Mona Lisa sztori

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
 
A Magyar Munkásmozgalom történetének válogatott dokumentumai 1917-1919, Bp., 1956 Szikra Bordázott egészvászon kötésben, (első 4 oldal és a borító kissé ázott) 776p.
1
11594.

A Magyar Munkásmozgalom történetének válogatott dokumentumai 1917-1919, Bp., 1956 Szikra Bordázott egészvászon kötésben, (első 4 oldal és a borító kissé ázott) 776p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)
1
11595.

Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
 
Frank-Hüttl: Dacia 1300. Bp., 1984 Műszaki. Keménykötésben
1
11596.

Frank-Hüttl: Dacia 1300. Bp., 1984 Műszaki. Keménykötésben

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
 
1942 M. kir. Postatakarékpénztár: Csekkszámlatulajdonosok névjegyzéke 458p. foltos
1
11597.

1942 M. kir. Postatakarékpénztár: Csekkszámlatulajdonosok névjegyzéke 458p. foltos

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
 
Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb Német-Magyar és Magyar Német zsebszókönyv a magyar nyelv ujabb és legujabb alakulását tekintve legujabb kútfők után. Stereotyp kiadás. Pest 1854. Heckenast Gusztáv. 2 kötet. Komplett. Korabeli aranyozott gerincű (egy helyütt sérült), egészvászon kötésben, (Egy lap kijár egyébként jó állapotban) / German-Hungarian and Hungarian-German dictionary in 2 volumes.
1
11598.

Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb Német-Magyar és Magyar Német zsebszókönyv a magyar nyelv ujabb és legujabb alakulását tekintve legujabb kútfők után. Stereotyp kiadás. Pest 1854. Heckenast Gusztáv. 2 kötet. Komplett. Korabeli aranyozott gerincű (egy helyütt sérült), egészvászon kötésben, (Egy lap kijár egyébként jó állapotban) / German-Hungarian and Hungarian-German dictionary in 2 volumes.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,13
EUR
,
20,00
USD
Number of bids:
0
 
Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben Elõszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz. 1843, Buda, Magyar kir. Egyetem betûivel, Korabeli, javított, fűzött papírkötésben. Egy helyütt a fűzés elvált. 846p
1
11599.

Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben Elõszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz. 1843, Buda, Magyar kir. Egyetem betûivel, Korabeli, javított, fűzött papírkötésben. Egy helyütt a fűzés elvált. 846p

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
1983 Tények és tanúk - Hitler hatvannyolc tárgyalása 1939-1944 I-II. kötet, Magvető Kiadó, Bp., kiadói puha papírkötésben, jó állapotban
1
11600.

1983 Tények és tanúk - Hitler hatvannyolc tárgyalása 1939-1944 I-II. kötet, Magvető Kiadó, Bp., kiadói puha papírkötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment