Number of items: 87

11662.

8 000 HUF
20,73
22,86
Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán kancsó /  Zsolnay Chinaware jug with eozen cover 30 cm
11663.

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán kancsó /
Zsolnay Chinaware jug with eozen cover 30 cm

12 000 HUF
31,09
34,29
11664.

2 000 HUF
5,18
5,71
Virágokkal díszített aranyozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 13cm
11665.

2 800 HUF
7,25
8,00
XIX. századi sorszámozott kézzel festett porcelán tálca, sérült réz fonatba foglalva/ in 19. century handmade chinaware bowl with copper braid d:33cm
11666.

4 000 HUF
10,36
11,43
Régi Drasche porcelán női akt szobor / Drasche chinaware 18 cm
11667.

1 000 HUF
2,59
2,86
XIX. századi virágokkal díszített jelzés nélküli porcelán tál / Chinaware bowl d:41cm
11668.

4 000 HUF
10,36
11,43
Apró virágokkal díszített C.T. Altwasser jelzett német porcelán leves tál és kínáló tál / German chinaware suop-bowl and bowl
11669.

4 000 HUF
10,36
11,43
11670.

16 000 HUF
41,45
45,71
Kézzel festett régi bajor nagyméretű porcelán bonbonier / Handpainted Bavarian chinaware bonbonier 15x19cm
11671.

3 800 HUF
9,84
10,86
Virágokkal díszített nagyméretű dekoratív porcelán váza aranyozott szegéllyel 28cm magas / Chinaware vase
11672.

2 000 HUF
5,18
5,71
11673.

8 000 HUF
20,73
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF