12625.
161. Closed Online auction
Books: Hungary, irredentism and history
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Péterffy Gedeon: A Vatikán békepolitikája, Bp., 1943 Ardói könyvkiadó, aranyozott egészvászon kötésben (gerinc sérült)