12605.
161. Closed Online auction
Books: Hungary, irredentism and history
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Takáts Sándor: Régi magyar asszonyok. Bp. 1914. Élet. 341 p. A bekötés és cÃmlap rajzát Zádor István készÃtette. Kiadói, gerincén dÃszesen aranyozott félbÅ‘r-kötésben. (gerinc sérült)