12619.
161. Closed Online auction
Books: Hungary, irredentism and history
6 000 HUF
Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Képekkel és hasonmásokkal. Második, javított és bővített kiadás.Budapest, 1907. Athenaeum. 375 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú példány.