https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Hungary, irredentism and history Number of items: 41
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
453936
12625
161
0
800
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
Péterffy Gedeon: A Vatikán békepolitikája, Bp., 1943 Ardói könyvkiadó, aranyozott egészvászon kötésben (gerinc sérült)
The item is not available
517595
12626
161
0
3000
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
Eötvös József: 1. köt.:Gondolatok. A hátrahagyott kéziratokból bővített 4. kiadás. Bp., 1886 Ráth Mór. Díszes aranyozott félbőr kötésben aranyozott lapszélekkel
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
477218
12627
161
0
2000
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
1899 Belügyi közlöny IV. évfolyam. Bp., 1899. Légrády testvérek. Teljes évfolyam keménykötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
517935
12628
161
0
3000
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
A műveltség könyvtára - Az ókor és középkor története. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben
Starting price:
3 000 HUF
517945
12629
161
0
2000
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
A műveltség könyvtára - Az újkor és legujabb kor története. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben (réztábla hiányzik)
Starting price:
2 000 HUF
520521
12630
161
0
1600
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
Korányi G. Tamás - Szeles Nóra: Tőzsde születik 1864-1990. A Budapesti Értéktőzsde jubileumi kiadványa, Bp, 2005. Hibátlan állapotban, rengeteg fotó-illusztrációval
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
424585
12631
161
0
3000
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
476887
12632
161
0
2000
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
486449
12633
161
0
10000
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
A Műveltség könyvtára 3 kötet: Márki Sándor: Az ó- és középkor története. Márki Sándor: Az újkor és a legújabb kor története.Marczali Henrik: Magyarország története. Bp. 1905–1910. Athenaeum. Egységes kiadói félbőr-kötésben, minden kötéstáblán réz-plakettel.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
423284
12634
161
0
74000
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.
The item is not available
Starting price:
74 000 HUF
481548
12635
161
0
1000
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
A polgári törvénykönyv magyarázata I.-II. Közgazdasági és jogi könyvkiadó 1993.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
475406
12636
161
0
1000
Books: Hungary, irredentism and history
Other collectibles
1
Nagy vegyes könyvtétel: munkásmozgalmi könyvek, Leninnel kapcsolatos könyvek, 7db Hahota újság
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment