1 000 HUF
Friedrich Schiller költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, é.n. Kiadói, liliomos, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, illusztrációkkal (Néhány ceruza-beírással)