60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban