2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Vörösmarty Album - A költö válogatott költeményei, Csongor és Tünde - A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Aranyozott, dombornyomott kötésben. (Gerinc kissé sérült, kötés belül javításra szorul)