1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában - az egyház és a pápaság története, Magyar Írás Kiadó, Bp., 1948., kiadói félvászon kötésben, a borítón apró sérülések, pár szövegközti ábrával