Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában. Száz képpel és térképpel. II. kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotú
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sven hedin: A selyem útja 61 képpel: Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Leidenfrost Gyula: Keserű tenger Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át: Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László - Autóval Szudánban 82 képpel, Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. jó állapotban