26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Magyarország Vármegyéi és Városai: I. kötet Abauj-Torna Vármegye és Kassa Bp., 1896, Orsz. Monografia Társ., Apollo. Kiadói, préselt, festett vászonkötésben (gerinc javított egyébként szép állapotban)