Number of items: 167

1912 Kézzel festett jelzett Ilmenau német porcelán tál / Handpainted Ilmenau chinaware tray 27x27cm
11636.

1912 Kézzel festett jelzett Ilmenau német porcelán tál /
Handpainted Ilmenau chinaware tray 27x27cm

4 000 HUF
10,36
11,43

Pr. jelzésű porcelán jegesmedve / Chinaware ice-brear 22 cm
11637.

1 000 HUF
2,59
2,86

Nagy vegyes porcelán és kerámia tétel: 7 darabos csehszlovák porcelán tányérkészlet, 6 személyes jelzett Bavaria porcelán süteményes tányérkészlet, 2 db váza, stb.
11638.

1 000 HUF
2,59
2,86

11639.

cca 1890 6db finom festett porcelán kávéscsésze aljjal /
cca 1890 Czech chinaware coffee cups with soucers

10 000 HUF
25,91
28,57

Nem használt minimalista Rosenthal Bianchi 8 személyes étkészlet 4x8 tányér + 2 tál / Rosenthal unused set of dishes
11640.

15 000 HUF
38,86
42,86

11641.

cca 1860 2db Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán pecsenyés és gyümölcsös tál hibátlan állapotban/
Numbered Loket Elbogen chinaware bowls in flawless condition

4 000 HUF
10,36
11,43

11642.

cca 1860 Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán leves tál hibátlan állapotban/
Numbered Loket Elbogen chinaware soup bowl in flawless condition 37x22x24cm

3 000 HUF
7,77
8,57

Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál / Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm
11643.

Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál /
Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm

2 000 HUF
5,18
5,71

11644.

9 000 HUF
23,32
25,71

Kézzel festett Alt-Wien Hamupipőkét ábrázoló porcelán figura / Handpainted Alt-Wien chinaware figure 12x12cm
11645.

Kézzel festett Alt-Wien Hamupipőkét ábrázoló porcelán figura /
Handpainted Alt-Wien chinaware figure 12x12cm

6 000 HUF
15,54
17,14

Virágokkal díszített régi német porcelán ékszeres doboz / German chinaware jewelry box 8x6cm
11646.

Virágokkal díszített régi német porcelán ékszeres doboz /
German chinaware jewelry box 8x6cm

1 000 HUF
2,59
2,86

Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/  russian hand painted chinaware figur 16x15 cm
11647.

Szerelmespárt ábrázoló kézzel festett orosz procelánfigura népviseletben/
russian hand painted chinaware figur 16x15 cm

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF